Afgelopen vrijdag zijn we in de prijzen gevallen bij de Nationale Vrijwilligersprijzen. De Nationale vrijwilligersprijzen zijn in het leven geroepen om vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties te waarderen.

Videoboodschap

We werden gevraagd om te vertellen over wat ons raakt in het vrijwilligerswerk. Directeur Patricia Muis heeft in een videoboodschap enthousiast verteld over het ervaringsverhaal van een van onze vrijwilligers.
‘Vertel wat jullie aangrijpt in jullie vrijwilligerswerk. Wat maakt wat jullie doen zo mooi?’
We bleken 1 van de 80 favorieten van de selectiecommissie. Hiermee wonnen we een geldbedrag van maar liefst 750 euro, welke uiteraard volledig ten goede komt aan onze vrijwilligers!

Winnaar

Grote winnaar was DWH. Gefeliciteerd!
Vereniging NOV bedankt voor deze prijs en organisatie van het evenement.

0 antwoorden

Plaats een Reactie

Meepraten?
Draag gerust bij!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *